Były polski pięściarz zatrzymany przez policję. Był poszukiwany listem gończym

Sporty walki
Były polski pięściarz zatrzymany przez policję. Był poszukiwany listem gończym
fot. PAP
56-latek był poszukiwany listem gończym w związku z rozbojem, którego dokonał w 2012 roku w Radomiu.

Policjanci zatrzymali byłego boksera znanego w radomskim środowisku sportowym. 56-latek był poszukiwany listem gończym w związku z rozbojem, którego dokonał w 2012 roku w Radomiu – poinformował w piątek Rafał Jeżak z zespołu prasowego mazowieckiej komendy policji.

56-latek został zatrzymany kilka dni temu w Radomiu przy ul. 25 Czerwca, gdy wychodził z mieszkania znajomej. "Już po chwili leżał na ziemi zakuty w kajdanki. Mężczyzna był zaskoczony akcją policjantów. Jak sam później powiedział, gdyby nie szybka akcja funkcjonariuszy, nie dałby się łatwo obezwładnić i zatrzymać" – przekazał Jeżak. 56-latek trafił do radomskiego aresztu, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę.

 

Zatrzymany to były bokser znany w radomskim środowisku sportowym. 56-latek był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Radomiu w związku z rozbojem, do którego doszło w 2012 r. w Radomiu. Mężczyzna został oskarżony o to, że wyrwał kobiecie torbę, w której była bardzo duża kwota pieniędzy. Sąd skazał go za to na 6 lat więzienia.

 

CZYTAJ TEŻ: Polska odpowiedź na Mayweather - McGregor. Bokser zmierzy się w ringu z zawodnikiem MMA

 

Radomianin został zatrzymany przez policjantów z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KWP w Radomiu.

BS, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze