Drugi ruch transferowy Cerrad Enea Czarnych Radom

Siatkówka
Drugi ruch transferowy Cerrad Enea Czarnych Radom
fot. Cyfrasport
Drugi ruch transferowy Cerrad Enea Czarnych Radom

W przyszłym sezonie barwy Cerrad Enea Czarnych Radom nadal będzie reprezentował Bartłomiej Grzechnik. To drugi ruch transferowy w zespole prowadzonym przez trenera Roberta Prygla przed rozgrywkami 2020/21 w siatkarskiej PlusLidze.

27-letni środkowy, który jest wychowankiem radomskiego klubu, w sezonie 2020/21 nadal będzie reprezentował barwy drużyny Cerrad Enea Czarnych. Po wywalczeniu awansu z drużyną Czarnych do PlusLigi w sezonie 2012/13 Grzechnik przez kolejne trzy lata bronił barw tego klubu w ekstraklasie. W kolejnych sezonach występował w BBTS Bielsko-Biała (2016–17) oraz MKS Będzin (2017–19). W 2019 roku wrócił do Radomia.

 

Mniejsze wsparcie dla siatkarskich klubów z Radomia

 

Rozgrywki 2019/20 były dla Grzechnika siódmym sezonem w PlusLidze. W poprzednim środkowy wystąpił łącznie w 14 meczach, na które złożyły się 33 rozegrane sety. Łącznie w PlusLidze rozegrał 140 meczów i zdobył 700 punktów. W barwach swojego macierzystego klubu wystąpił w 68 meczach siatkarskiej ekstraklasy.

 

Bartłomiej Grzechnik jest drugim zakontraktowanym siatkarzem na sezon 2020/21. Umowę z Cerrad Enea Czarnymi Radom przedłużył również inny z wychowanków radomskiego klubu – Michał Ostrowski.

 

RM, Polsat Sport, wksczarni.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie