Kolejny piłkarz rozwiązał kontrakt z Koroną Kielce

Piłka nożna
Kolejny piłkarz rozwiązał kontrakt z Koroną Kielce
fot. Cyfrasport
Nemanja Miletic nie jest już piłkarzem Korony Kielce.

Nemanja Miletic nie jest już piłkarzem Korony Kielce. Serbski obrońca rozwiązał z klubem kontrakt za porozumieniem stron.

Potwierdziły się wcześniejsze medialne doniesienia, że Miletic nie będzie już reprezentował barw kieleckiego klubu w tym sezonie. 29-letni obrońca do Kielc przyjechał we wrześniu 2019 roku, wcześniej był zawodnikiem Partizana Belgrad.

 

Obecny sezon był dla Serba bardzo pechowy. Już na początku przygody z Koroną musiał się poddać operacji kolana. Po dojściu do zdrowia zagrał w zwycięskich spotkaniach kielczan z Cracovią i Pogonią Szczecin. Gdy wydawało się, że może być silnym punktem zespołu, podczas zimowych przygotowań znów doznał urazu kolana. Rehabilitacja nie przyniosła efektów i piłkarz znów będzie musiał się poddać operacji.

 

 

To kolejny zawodnik, który opuścił Koronę. Wcześniej klub rozwiązał umowy z Ivanem Marquezem i Rodrigo Zalazarem z winy Hiszpana i Urugwajczyka. Piłkarzem kieleckiej drużyny nie jest już też prawdopodobnie Daniel Dziwniel, który rozwiązał kontrakt z winy klubu. Ale o tym Korona jeszcze nie poinformowała oficjalnie. 

BS, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie