UTR Pro Challenge Florida: Hurkacz - Kecmanovic. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Hubert Hurkacz po wygranej nad Tommym Paulem w pierwszym meczu UTR Pro Challenge Florida, zmierzy się tego samego dnia z Serbem Miomirem Kecmanoviciem. Relacja i wynik na żywo z meczu Hurkacz - Kecmanovic około 22:00 na Polsatsport.pl.

W pierwszym piątkowym meczu towarzyskiego turnieju UTR Pro Challenge Florida naprzeciw Hurkacza stanął Tommy Paul. Amerykanin to 57. rakieta świata, a więc najniżej rozstawiony z czterech graczy, którzy biorą udział w amerykańskim turnieju. Polak szybko został przełamany przez rywala, ale błyskawicznie wrócił do gry i zapisał na swoje konto seta w stosunku 4:2. W drugiej partii Polak osiągnął bardzo szybko przewagę. Najpierw wygrał swoje podanie, imponując siłą i precyzją serwisu, by w drugim gemie przełamać rywala po świetnym returnie. Później dopełnił już tylko formalności i błyskawicznie wygrał pierwszy mecz 4:2, 4:0.

 

Drugie i trzecie starcie imprezy Polak miał rozegrać w sobotę, ale przez zapowiadane na niedzielę opady ulewnego deszczu, wszystkie mecze z trzeciego dnia imprezy zostały przeniesione na dzień wcześniej. Dlatego w piątek Hurkacz zagra również z Miomirem Kecmanoviciem, który dołączył do rozpiski turnieju w ostatniej chwili w miejsce Tennysa Sandgrena, który wycofał się z rywalizacji.

 

20-letni Serb to już 47. rakieta świata. Podobnie jak Hurkacz pozostał on w USA po wybuchu pandemii koronawirusa i trenował na Florydzie. - Odpoczywałem przez pierwszy tydzień, ale potem musiałem już utrzymywać rytm treningowy. Nie mogę się doczekać meczu, choć bez fanów będzie to dziwne uczucie, tak jakbyśmy nadal trenowali - mówi Kecmanovic cytowany przez serbskie media.

 

Rywal Hurkacza wycofał się z turnieju! Jest zastępstwo

 

W swoim pierwszym spotkaniu na Florydzie Serb przegrał w dwóch setach z Reillym Opelką. Z Hurkaczem powinien być nieco bardziej zmęczony niż Polak, który swoje starcie z Paulem zakończył półtorej godziny wcześniej.

 

Impreza rozgrywana w USA jest jedną z pierwszych odbywających się po wybuchu pandemii koronawirusa, która storpedowała sportowy kalendarz na 2020 rok. Na trybunach nie ma kibiców, a na korcie m. in. dzieci do podawania piłek. Obecni są jedynie dwaj zawodnicy, a także sędzia główny starcia. Wszystko odbywa się zgodnie z reżimem sanitarnym. Spotkania rozgrywane są do dwóch wygranych setów, które kończą się po czterech wygranych gemach.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Hurkacz - Kecmanovic około 22:00 na Polsatsport.pl. Spotkanie rozpocznie się zaraz po zakończeniu trzeciego starcia turnieju na Florydzie, w którym około 20:30 zmierzą się Reilly Opelka oraz Tommy Paul.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze