UTR Pro Challenge Florida: Hurkacz - Opelka. Relacja i wynik na żywo

Tenis

W ramach pokazowego turnieju UTR Pro Challenge Florida w West Palm Beach, Hubert Hurkacz zmierzy się z Reillym Opelką. Zwycięzca sobotniego meczu zagra w finale. Przegranemu pozostanie walka o trzecie miejsce. Relacja i wynik meczu na Polsatsport.pl.

W pierwszym dniu turnieju, który rozpoczął się w piątek 8 maja Hubert Hurkacz rozegrał dwa spotkania. Na inaugurację zmagań wrocławianin wygrał z Tommym Paulem 4:2, 4:1, aby w drugiej kolejce przegrać z Miomirem Kecmanovicem 3:4, 0:4. Sobotni rywal Polaka w pierwszym dniu zawodów triumfował dwukrotnie. Amerykanin najpierw uporał się z Kecmanoviciem 4:4,4:0, a następnie okazał się od Paula (3:4, 4:1, 4:0).


W trzeciej serii spotkań dwudniowego turnieju, najwyżej rozstawiony w stawce Hurkacz powalczy o finał z niepokonanym do tej pory Opelką. Co ciekawe, może się w nim znaleźć nawet w przypadku porażki. Stanie się tak wtedy, jeśli Kecmanovic przegra z Paulem. Gdyby jednak Hurkacz nie poradził sobie z mierzącym 211 cm Amerykaninem, a Serb wygrałby z Paulem - to wrocławianinowi pozostanie mecz o trzecie miejsce.


Po piątkowych starciach na czele tabeli jest Opelka, który z kompletem zwycięstw wyprzedza drugiego Hurkacza. Tuż za nim jest Kecmanovic, a ostatnie miejsce piastuje Amerykanin Paul.


Relacja i wynik meczu Hubert Hurkacz - Reilly Opelka na Polsatsport.pl. Początek o 18:00 czasu polskiego.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie