UTR Pro Match Series: Hurkacz lepszy od Paula w meczu o trzecie miejsce

Hubert Hurkacz w meczu o trzecie miejsce pokonał Tommy'ego Paula

Hubert Hurkacz zajął trzecie miejsce w pokazowym turnieju UTR Pro Match Series na Florydzie. W meczu o trzecie miejsce rozgrywanym na korcie w West Palm Beach Polak pokonał Tommy'ego Paula 4:1, 0:4, 4:1.

W świetnym stylu mecz o trzecie miejsce rozpoczął Hubert Hurkacz. W pierwszym secie nie dał szans Tommy'emu Paulowi, pokonując Amerykanina 4:1. O triumfie wrocławianina zdecydował podwójny błąd Amerykanina. Druga partia była popisem Paula. Rówieśnik Hurkacza nie pozostawił złudzeń Polakowi, wygrywając z nim do zera.

O wszystkim zdecydował trzeci set. W nim lepszy okazał się 23-latek ze stoli województwa Dolnośląskiego, który wygrał seta 4:1 i zakończył turniej zwycięstwem 2:1.

To drugi triumf Hurkacza nad Paulem w UTR Pro Match Series na Florydzie. W pozostałych meczach Polak przegrał z Miomirem Kecmanovicem i wygrał z Reillym Opelką.

Hurkacz - Paul 2:1 (4:1, 0:4, 4:1)