Kiedrzynek opuszcza PSG. Wzruszające nagranie Polki (WIDEO)

Piłka nożna
Kiedrzynek opuszcza PSG. Wzruszające nagranie Polki (WIDEO)
Foto: Cyfrasport
Po siedmiu latach Katarzyna Kiedrzynek opuszcza PSG.

- Po siedmiu niesamowitych sezonach, chciałabym ogłosić, że tego lata opuszczam Paris Saint-Germain. Boli mnie serce, że nie mogę tego zakomunikować na stadionie, więc postanowiłam nagrać wideo. Zawsze będziecie w moim sercu. Kocham was - napisała Katarzyna Kiedrzynek.

Polska bramkarka, wobec panującej pandemii koronawirusa, postanowiła poprzez nagranie wideo zakomunikować o rozstaniu z Paris Saint-Germain. Nie brakowało w nim momentów wzruszenia.

 

Zobacz także: Limit zarobków w Bundeslidze? Lewandowski może na tym ucierpieć

 

- Jak wiecie od jakiegoś czasu, mój kontrakt z PSG wygasa w czerwcu. Z tej okazji chciałam nagrać wideo, ponieważ nie chciałabym wyjechać stąd bez słowa. To nie byłoby w moim stylu. Spędziłam w Paryżu siedem lat i te siedem sezonów było niesamowite. Oczywiście były dobre i złe momenty, ale w futbolu to normalne. Chciałabym podziękować wam za te wszystkie lata, w których wspieraliście moją drużynę i mnie. Przeżyłam z wami wiele chwil, których nie zapomnę - przyznała Kiedrzynek.

 

29-letnia reprezentantka Polski rozegrała 119 meczów w barwach PSG. Dwukrotnie zagrała w finale Ligi Mistrzyń oraz dwukrotnie była wybierana najlepszą bramkarką Ligue 1. Nie wiadomo w jakim klubie Kiedrzynek będzie kontynuować karierę.

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze