Babilon MMA 13: Karta walk

Sporty walki
Babilon MMA 13: Karta walk
fot. Babilon Promotion
Tak wygląda plakat promujący wydarzenie.

Po powrocie UFC w USA, czas na powrót gal również na polskim podwórku. W piątek w akcji zobaczymy przedstawicieli organizacji Babilon MMA, którzy zaprezentują swoje umiejętności na gali z numerem 13. Transmisja Babilon MMA 13 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight od godziny 20:00.

Już 29 maja o godzinie 20:00 rozpocznie się studyjna gala Babilon MMA 13 i stanie się tym samym pierwszym wydarzeniem tego kalibru w polskim świecie sportów walki, po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Podobnie jak w przypadku organizowanych niedawno gal UFC, wydarzenie organizacji Babilon Promotion odbędzie się bez udziału publiczności.

 

 

 

Walką wieczoru będzie starcie dwóch zawodników kategorii ciężkiej - Łukasza Brzeskiego i mistrza Europy w ju-jitsu Michała "Piwo" Piwowarskiego. Drugi z wymienionych pochodzi ze Szczecina i służy tam w 12. Brygadzie Zmechanizowanej. Ewentualna wygrana z Brzeskim byłaby największym sukcesem w jego dotychczasowej karierze MMA.

 

Widzowie przed telewizorami będą też mogli obejrzeć pojedynek Patryk Rogóż z Piotrem Kalenikiem w limicie do 93 kg. Zawodnik z Bochni wskoczył do karty walk w miejsce niepokonanego Łukasza Sudolskiego. Oprócz nich wystąpią również m.in. Sebastian Rajewski, Mariusz Mazur, Piotr Kamiński czy Sylwester Miller.

 

Karta walk gali Babilon MMA 13:

 

Łukasz Brzeski (7-1-1) vs Michał Piwowarski (3-1)
Patryk Rogóż (9-4-1NC) vs Piotr Kalenik (7-4)
Sylwester Miller (8-3) vs Piotr Kamiński (5-3)
Patryk Kaczmarczyk (2-0) vs Krystian Krawczyk (4-2)
Mariusz Mazur (5-1) vs Sebastian Rajewski (7-5)
Piotr Kacprzak (2-2) vs Michał Folc (4-2)

 

Transmisja Babilon MMA 13 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight w piątek od godziny 20:00.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze