Gwiazdor Tottenhamu zaatakowany. Padł ofiarą napadu

Piłka nożna
Gwiazdor Tottenhamu zaatakowany. Padł ofiarą napadu
fot. PAP
Dele Alli (z lewej) został napadnięty oraz uderzony przez dwóch napastników.

We wtorkową noc doszło do włamania w mieszkaniu jednej z gwiazd Tottenhamu. Dele Alli został napadnięty oraz uderzony przed dwóch napastników. Z posiadłości piłkarza zniknęły zegarki i biżuteria. Sprawą zajmuje się już londyńska policja.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę. Jak donosi "Daily Mail", dwóch mężczyzn włamało się na tyły posiadłości Brytyjczyka, gdzie przebywał razem z kilkoma innymi osobami.

Na miejscu doszło do bójki w trakcie, której piłkarz został uderzony w twarz. Następnie sprawcy przystąpili do kradzieży cennych przedmiotów, w tym biżuterii i zegarków.

Policja, którą zaalarmowali poszkodowani, zapewniła, że nikt nie został poważnie ranny. "Dwóch mężczyzn przedostało się na teren posesji i ukradło biżuterię, w tym zegarki. Jeden z mieszkańców posiadłości, w wieku 20 lat, doznał niewielkiego urazu twarzy po napadzie. Nie wymagał leczenia szpitalnego" - poinformowano.

Sprawcy nie zostali zatrzymani. Trwa dochodzenie w sprawie okoliczności zdarzenia. Służby otrzymały również nagranie z monitoringu, w celu analizy.

AB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie