Najpierw Koloseum, później UFC. Legenda światowego MMA w Polsacie Sport

Sporty walki
Najpierw Koloseum, później UFC. Legenda światowego MMA w Polsacie Sport
fot. PAP
Alistair Overeem, legenda sportów walki.

Łączenie z legendarnym zawodnikiem sportów walki Alistairem Overeemem (45-18-1NC, 23 KO, 17 SUB) będzie jedną z atrakcji najnowszego Koloseum. Doświadczony Holender będzie bohaterem walki wieczoru najbliższej gali UFC. Transmisja magazynu sportów walki i kolejne wydarzenie największej organizacji MMA na świecie w Polsacie Sport.

39-latek to prawdziwa legenda sportów walki. Holender ma na swoim liczne sukcesy zarówno w kickboxingu, jak i MMA. Był mistrzem Strikeforce, DREAM, a w 2010 roku wygrał K-1 World GP. Toczył niezapomniane boje w słynnej organizacji PRIDE, a w 2011 roku zadebiutował w UFC. Na gali z numerem 141 pokonał Brocka Lesnara już w pierwszej rundzie. 

 

Choć od tamtego starcia minęło wiele lat, Overeem wciąż zapewnia sporo emocji kibicom śledzącym kolejne gale UFC. Pokonał między innymi Juniora dos Santosa, Marka Hunta czy Fabricio Werduma. W ostatniej walce musiał uznać wyższość Jairzinho Rozenstruika. Warto dodać, że zdecydowana większość pojedynków z udziałem Overeema kończy się przed czasem. Albo nokautuje lub poddaje swoich rywali, albo sam jest nokautowany.

 

Na zwycięski tor Overeem postara się wrócić już w najbliższy weekend. Podczas UFC w Jacksonville zmierzy się z Waltem Harrisem. Amerykanin ma na swoim koncie dobrą passę. W ostatnim czasie pokonał przed czasem Aleksieja Olejnika i Siergieja Spiwaka. Podobnie jak Overeem, Harris nie lubi zostawiać losów walki w rękach sędziów. Z 13 wygranych... 13 odniósł przed czasem, nokautując przeciwników.

 

W czwartkowym Koloseum połączymy się z Overeemem i przekonamy się, co sądzi o starciu z Harrisem. Transmisja od godziny 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Z kolei gala UFC z walką wieczoru Overeem - Harris od godziny 03:00 w nocy z soboty na niedzielę. Kolejne zwycięstwo podczas tego wydarzenia postara się odnieść także Krzysztof Jotko, który zmierzy się z Erykiem Andersem.

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze