Legenda Bundesligi na kwarantannie. Córka piłkarza ma koronawirusa

Piłka nożna
Legenda Bundesligi na kwarantannie. Córka piłkarza ma koronawirusa
fot. PAP
Trudne chwile przeżywa Claudio Pizarro wraz z rodziną.

Trudne chwile przeżywa Claudio Pizarro wraz z rodziną. Córka napastnika Werderu Brema – Antonella jest chora na koronawirusa. Piłkarz i pozostali członkowie rodziny nie są zakażeni, ale czeka ich dwutygodniowa kwarantanna.

W piątek Werder poinformował opinię publiczną, że jeden z piłkarzy musi odbyć obowiązkową 14-dniową kwarantannę. Wszystko przez przypadek koronawirusa w najbliższym otoczeniu zawodnika. Klub z Bremy jednocześnie zaznaczył, że wszyscy piłkarze przeszli testy na obecność koronawirusa, które dały wynik negatywny.

 

Z kolei dziennik "Bild" wysnuł teorię, że zawodnikiem poddanym kwarantannie jest zdecydowanie najbardziej doświadczony w drużynie Pizarro. Peruwiański napastnik od kilku dni nie pojawił się na treningach. Oficjalny powód to kontuzja mięśniowa, ale media zastanawiają się, czy wówczas klub wiedział o pozytywnym wyniku testu córki niespełna 42-latka.

 

Wichniarek o powrocie Bundesligi: Wielką rolę będzie odgrywać mentalność piłkarzy

 

Na początku tygodnia Pizarro, jego żona Karla Salcedo, a także trójka dzieci przeszli badania na Covid-19. Wszystko wskazuje, że nieobecność Peruwiańczyka na treningach Werderu ma związek z zakażeniem wirusem przez jego córkę.

 

Pierwsze mecze Bundesligi, po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, odbędą się 16 maja. Pizarro w najbliższych spotkaniach nie będzie mógł wystąpić.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie