Organizacja FEN była blisko zestawienia hitowej walki!

Sporty walki
Organizacja FEN była blisko zestawienia hitowej walki!
fot. PAP
Organizacja FEN była blisko zestawienia hitowej walki!

Bardzo ciekawą wiadomość przekazał na Twitterze szef organizacji Fight Exclusive Night. Mało brakowało, a doszłoby do ciekawej walki między mistrzem wagi lekkiej Mateuszem Rębeckim a Marcinem Heldem.

Wiemy już, że 13 czerwca odbędzie się kolejna gala FEN. Tym razem z numerem 28. Będzie ona transmitowana w systemie PPV. Główną atrakcją będzie występ mistrza kategorii lekkiej Mateusza Rębeckiego. "Chińczyk" zachwyca swoją formą. Osiem wygranych z rzędu nie wzięło się przecież z przypadku.

 

O jego sile przekonali się w ostatnim czasie Daguir Imavov, Kaik Brito oraz Magomed Magomedov.

Zobacz także: FEN 28. Bekus poznała rywalkę

 

Mimo to Rębecki szukał kolejnych wyzwań. Mało brakowało, a już niedługo obejrzelibyśmy bardzo interesujące zestawienie. O wszystkim poinformował prezes FEN Paweł Jóźwiak.

 

- Organizacja FEN była bardzo blisko dopięcia hitowej walki Mateusza Rębeckiego z Marcinem Heldem. Niestety, Professional Fighters League nie wyraziła zgody na start zawodnika, który jest na stypendium. Szanujemy, ale szkoda. Jak widać nasz mistrz nie kalkuluje, czuje się bardzo mocny - napisał na Twitterze.

Held to jeden z najlepszych polskich zawodników wagi lekkiej. Walczył dla takich organizacji jak UFC czy ACA. W marcu podpisał kontrakt z PFL, chcąc wziąć udział w turnieju o milion dolarów, który na skutek pandemii został jednak odwołany.

 

Organizacja poinformowała również, że zawodnicy otrzymają stypendium, które ma im pomóc w tym trudnym czasie.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze