Pilates z Dagmarą i Kamilem Syprzakami

Inne
Pilates z Dagmarą i Kamilem Syprzakami
fot. Polsat Sport
Pilates jest dla wszystkich, nawet dla CR7

Pilates to metoda treningowa, w której ważną rolę odgrywają oddech, mobilność i prawidłowe ustawienie osi ciała, kontrola i integracja ruchu. To trening dla każdego. Prowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów jest dobroczynny dla osób starszych czy kobiet w ciąży. To także trening modelek, gwiazd muzyki czy sportu. Między innymi Cristiano Ronaldo. Zapraszamy na lekcję pilatesu prowadzoną przez Dagmarę Syprzak i jej męża Kamila, reprezentanta Polski w piłce ręcznej, zawodnika PSG.

Kamil Syprzak to obrotowy reprezentacji Polski, wychowanek Orlen Wisły Płock, w którą w 2011 roku zdobył mistrzostwo kraju, poza tym trzy razy srebrny i raz brązowy medal. Brązowy medalista mistrzostw świata 2015, uczestnik Letnich Igrzysk Olimpijskich 2016 grał też w Barcelonie, a od 2019 roku reprezentuje barwy Paris Saint-Germain Handball. Wraz z żoną prowadzi Stowarzyszenie "Kamil Syprzak for Kids", które organizuje darmowe treningi piłki ręcznej (event Sypa Camp, miał już trzy edycje), by pokazać dzieciom i młodzieży, że warto mieć sportowe marzenia i je realizować. Działalność szczypiornisty można śledzić na Instagramie. 
 
 
Dagmara - żona reprezentanta Polski - to certyfikowana instruktorka. Ukończyła jedną z najlepszych szkół pilatesu w Barcelonie, a w Paryżu prowadzi własne studio przeznaczone na treningi indywidualne. Działa też na YouTube, a podczas pandemii koronawirusa na Instagramie można oglądać darmowe treningi pilatesu.
 
 
WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie