Następna zawodniczka zostaje w Developresie Rzeszów

Siatkówka
Następna zawodniczka zostaje w Developresie Rzeszów
fot. Cyfrasport
Anna Kaczmar zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów

Klub Developres SkyRes Rzeszów poinformowal o przedłużeniu kontraktu z rozgrywającą Anną Kaczmar. Zawodniczka pozostanie w ekipie na kolejny sezon.

Kaczmar w Developresie występowała już w latach 2016-18 i wywalczyła dla klubu pierwszy, historyczny, brązowy medal Mistrzostw Polski. Następnie przeniosła się do Włoch, a rok później wróciła do ekipy z Rzeszowa. 

 

- Bardzo się cieszę, że kolejny sezon będę mógł pracować z Anią. Jest to jedna z tych siatkarek, od których trener może dużo się nauczyć. Oprócz jakości typowo siatkarskiej bardzo cenię u naszej rozgrywającej inteligencję i "czytanie" siatkówki. Często wymieniamy poglądy na różne tematy i zawsze są to rozmowy merytoryczne - mówił trener rzeszowskiej drużyny Bartłomiej Dąbrowski.

 

Wcześniej poinformowano o przedłużeniu kontraktów ze sztabem szkoleniowym z Francuzem Stephanem Antigą na czele oraz z sześcioma siatkarkami: przyjmującymi Serbką Jeleną Blagojevic i Magdaleną Grabką, libero Aleksandrą Krzos i Darią Przybyłą, środkowymi Zuzanną Efimienko-Młotkowską i Gabrielą Polańską.

 

Wiadomo już też, że z klubu odchodzi Czeszka Michaela Mlejnkova. Pozyskanie 23-letniej przyjmującej potwierdził już bowiem niemiecki klub Allianz MTV Stuttgart.

AB, Polsat Sport, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie