Problemy bramkarzy Legii. Majecki z urazem

Piłka nożna
Problemy bramkarzy Legii. Majecki z urazem
fot. Cyfrasport
Radosław Majecki podczas sparingu na obozie w Warce zderzył się z Williamem Remy i ma kłopoty z mięśniami uda

Już 26 maja Legia Warszawa rozegra mecz 1/4 Totolotek Pucharu Polski z Miedzią Legnica. W tym momencie trener Aleksandar Vuković nie może jednak skorzystać z obu bramkarzy, bo Radosław Majecki i Radosław Cierzniak narzekają na problemy zdrowotne.

Legia Warszawa w ostatnim czasie nie może narzekać na szczęście. W tej chwili kontuzjowani są bramkarze stołecznego klubu - i pierwszy, i drugi. Radosław Cierzniak od jakiegoś czasu narzeka na ból pleców, natomiast Radosław Majecki podczas sparingu na obozie w Warce zderzył się z Williamem Remy i ma kłopoty z mięśniami uda - informuje "Przegląd Sportowy".

W związku z tymi kłopotami w ostatnim testmeczu wicemistrzów Polski w bramkach pojawili się 21-letni Wojciech Muzyk i dwa lata młodszy Mateusz Kochalski z rezerw. W tym momencie nie wiadomo czy Majecki i Cierzniak zdążą się wykurować na zaplanowany na 26 maja mecz 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski z pierwszoligową Miedzią Legnica.

Nie jest tajemnicą, że Majecki latem przeniesie się do AS Monaco, które kilka miesięcy temu zapłaciło za niego aż 7 mln euro. Wciąż jednak nie wiadomo, kiedy golkiper pojawi się w Księstwie. Kontrakt Cierzniaka wygasa natomiast w czerwcu, choć znajduje się w nim opcja przedłużenia, z której warszawiacy zapewne skorzystają. W tym sezonie ligowym Majecki rozegrał aż 26 meczów, a Cierzniak - ani jednego.

W tabeli PKO BP Ekstraklasy Legia zajmuje obecnie pierwsze miejsce.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze