Piłkarz reprezentacji Anglii oskarżony o gwałt

Piłka nożna
Piłkarz reprezentacji Anglii oskarżony o gwałt
fot. PAP
Hudson-Odoi nie przyznaje się do winy.

Zawodnik Chelsea i reprezentacji Anglii Callum Hudson-Odoi został oskarżony o gwałt. W weekend piłkarz "The Blues" został aresztowany, po nocnej kłótni z brytyjską modelką. 19-latek nie przyznaje się do winy.

W nocy z soboty na niedzielę do apartamentu w zachodnim Londynie została wezwana policja. Według dotychczasowych doniesień "The Sun" reprezentant Anglii zaprosił do siebie modelkę poznaną przez internet. Kilka godzin później potrzebowała pomocy medycznej. Kobietę przewieziono do szpitala, a Hudsona-Odoi aresztowano.

Teraz sprawę opisuje "Daily Mail". Według brytyjskiego dziennika modelka poinformowała policję, że została zgwałcona. Służby potwierdziły tą informację, jednak młody piłkarz wyszedł z aresztu. W poniedziałek Anglik wpłacił kaucję, a wcześniej jego mieszkanie zostało przeszukane.

 

Chelsea nie skomentowała sytuacji związanej ze swoim piłkarzem. Afera nie skomplikowała jednak jego powrotu do treningów. Zawodnik był widziany w ośrodku "The Blues" podczas wtorkowych zajęć. Warto zaznaczyć, że zawodnicy Premier League powinni być odizolowani od osób trzecich przed wznowieniem zajęć. Być może Anglik będzie musiał przejść kolejne testy na obecność koronawirusa w swoim organizmie.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze