Poranek z Polsatem Sport: Przed wznowieniem rozgrywek piłkarskich

Inne
Poranek z Polsatem Sport: Przed wznowieniem rozgrywek piłkarskich
W środę w Poranku z Polsatem Sport piłka nożna i piłka ręczna

W środowym Poranku z Polsatem Sport tematem dominującym będzie piłka nożna. To już ostatnia prosta przed wznowieniem ligowych i pucharowych rozgrywek z Polsce. Sporo czasu poświęcimy też piłce ręcznej. Między innymi sprawdzimy, co słychać u jednego z naszych najlepszych szczypiornistów Kamila Syprzaka. Transmisja w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Za niespełna dwa tygodnie ligowe rozgrywki wznowią piłkarze PKO Ekstraklasy. Kilka dni później na boiska wrócą zawodnicy Fortuna 1 Ligi. Zanim do tego dojdzie, cztery drużyny rozegrają zaległe mecze ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski. W środowym Poranku z Polsatem Sport sprawdzimy, jak do tych spotkań przygotowują się w Legnicy i Mielcu. 26 maja rywalem Miedzi będzie Legia Warszawa, 27 maja Stal podejmie Lecha Poznań. 

 

O czekających nas starciach w pucharowych rozmawiać będziemy z Bartłomiejem Jaskotem, dyrektorem sportowym Stali Mielec. Drugim gościem, z którym połączymy się za pomocą Skype będzie Andrzej Dadełło, prezes i właściciel Miedzi Legnica. W naszym studiu pojawi si ę stały ekspert Polsatu Sport Tomasz Łapiński, z którym poruszymy także temat powracających niebawem rozgrywek ligowych. 

 

W drugiej części programy rozmawiać będziemy o piłce ręcznej. Gospodarz programu Krzysztof Wanio zaprosił do studia Szymona Rojka, a za pomocą Skype połączymy się z Kamilem Syprzakiem. Dowiemy się więc co obecnie słychać u jednego z najlepszych polskich szczypiornistów. Zawodnik Paris Saint-Germain Handball wraz z żoną prowadzi Stowarzyszenie "Kamil Syprzak for Kids", które organizuje darmowe treningi piłki ręcznej (event Sypa Camp, miał już trzy edycje), by pokazać dzieciom i młodzieży, że warto mieć sportowe marzenia i je realizować.

 

Transmisja Poranku z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Magazyn CLIP - 13.05

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie