Skowrońska zdradziła plany na najbliższy rok

Siatkówka
Skowrońska zdradziła plany na najbliższy rok
fot. CyfraSport
Katarzyna Skowrońska jeszcze w barwach reprezentacji Polski

Występująca na rozegraniu siatkarka Anna Kaczmar przedłużyła umowę z Developresem SkyRes. Z ekipą wicemistrzyń Polski nie zwiąże się - wbrew nadziejom grupy kibiców - Katarzyna Skowrońska-Dolata, która w poniedziałek wzięła udział w relacji live rzeszowskiego klubu.

Kaczmar w Developresie występowała już w latach 2016-18, następnie przeniosła się do Włoch, a rok temu wróciła do ekipy z Podkarpacia. Prawie 35-letnia zawodniczka podpisała teraz roczną umowę.

 

Trener Cuccarini przedłużył kontrakt z ŁKS Commercecon Łódź

 

Na poniedziałkowy live zapraszała w niedzielę w sieci Skowrońska-Dolata. Niektórzy fani zaczęli mieć nadzieję, że wznowi ona zakończoną w 2019 roku karierę lub zwiąże się z klubem z Podkarpacia w innej roli. Temat podchwyciły też niektóre media. Okazało się jednak, że był to tylko zabieg marketingowy Developresu mający na celu przyciągnięcie internautów do śledzenia relacji. Dwukrotna mistrzyni Europy wystąpiła tylko jako gość specjalny na zaproszenie Kaczmar.

 

Mający możliwość zadawania pytań kibice pytali Skowrońską-Dolatę, czy zagra w rzeszowskiej drużynie lub wróci w ogóle do gry. W obu przypadkach zaprzeczyła.

 

"Już nie zagram, nie trenuję od roku. Teraz odpoczywam, słucham uważnie swojego organizmu. Za siatkówką tęsknię i zawsze będę tęsknić, bo to był ogromny kawał mojego życia, ale trzeba iść dalej" - zaznaczyła słynna zawodniczka, która występowała najpierw na pozycji środkowej, a następnie atakującej.

 

Wcześniej poinformowano o przedłużeniu kontraktów ze sztabem szkoleniowym z Francuzem Stephane'em Antigą na czele oraz z sześcioma siatkarkami: przyjmującymi Serbką Jeleną Blagojevic i Magdaleną Grabką, libero Aleksandrą Krzos i Darią Przybyłą, środkowymi Zuzanną Efimienko-Młotkowską i Gabrielą Polańską. Wiadomo już też, że z klubu odchodzi Czeszka Michaela Mlejnkova. Pozyskanie 23-letniej przyjmującej potwierdził już bowiem niemiecki klub Allianz MTV Stuttgart.

psl, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie