Weź udział w konkursie i zdobądź najnowszą książkę NAVALa!

Inne
Weź udział w konkursie i zdobądź najnowszą książkę NAVALa!
Bellona

Ślusarz-spawacz z Raciborza, który od zawsze marzył o przejściu do elitarnej jednostki wojskowej. Paweł "NAVAL" Mateńczuk spełnił swoje marzenia i służył w GROM-ie przez czternaście lat jako operator w zespole bojowym i zapisał się na stałe w kartach polskiej historii.

Weź udział w naszym konkursie i zdobądź najnowszą książkę autorstwa NAVALa - "Chłopaki z Marsa"; z autografem Autora! To jego piąta już książka, której premiera odbyła się w środę 20. maja.

 

NAVAL służył w GROM-ie przez kilkanaście lat. Większość czasu spędził na zagranicznych misjach bojowych m.in. w Libanie, Iraku czy Afganistanie. Po czternastu latach odszedł ze służby, a swoją wiedzą, przeżyciami i doświadczeniami chętnie dzieli się w publikowanych książkach. Jest ekspertem ds. czynnego zwalczania terroryzmu.

 

"GROM to nie jest logo, nazwa obiektu, muru czy uzbrojenia. GROM tworzą ludzie, ludzie z ogromną pasją."

 

Twórca GROM-u generał Petelicki wiedział, że aby stworzyć tak elitarną jednostkę nie wystarczy przebrać ludzi w wypasione mundury, berety, wyposażyć w uzbrojenie, którego zazdrościł nam świat. Aby powstała nowa żołnierska jakość najważniejsza była zmiana mentalna.

 

NAVAL opowiada właśnie o takich ludziach, którzy z pasją, wielkim uporem, determinacją ową przemianę przeszli. Stali się elitą, zostali uznani za najbardziej skutecznych żołnierzy jednostek specjalnych. Ta książka to ukłon w stronę wszystkich tych, którzy przyczynili się do powstania nowej wojskowej jakości w naszym kraju.

 

To kolejna już książka Navala, która jest kontynuacją cyklu wspomnień z działań na wodach Zatoki Perskiej i Iraku. Chłopaki z Marsa znowu lądują w Iraku, misja stabilizacyjna przekształca się w brutalną wojnę. Nadżaf, Faludża, Mosul czy Karbala stały się miastami, w których trwały regularne bitwy. Wszędzie tam był GROM, po piętnastu latach przyszedł czas na opowieść, czas na prawdę o tamtej rzeczywistości.

 

Weź udział w naszym konkursie

i zdobądź komplet książek autorstwa NAVALa - legendy jednostki GROM!

 

Wyślij SMS pod numer 7157 w treści wpisz hasło NAVAL

 

Opłata 1,23zł/sms. Regulamin tutaj 

 

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze