Doświadczony libero przedłużył kontrakt z włoskim gigantem

Siatkówka
Doświadczony libero przedłużył kontrakt z włoskim gigantem
fot. FIVB
Andrea Marchisio reprezentuje barwy Lube od 2017 roku.

Włodarze Cucine Lube Civitanova poinformowali o przedłużeniu kontraktu z doświadczonym libero Andreą Marchisio. 30-letni siatkarz podpisał umowę do 2022 roku.

Marchisio występuje w Lube od 2017 roku i w tym czasie sięgnął z zespołem po mistrzostwo Włoch, Ligę Mistrzów, Puchar Włoch oraz Klubowe Mistrzostwo Świata.

 

- Jestem szczęśliwy i dumny z możliwości dalszej gry w tym znakomitym zespole. Mam nadzieję, że niedługo znowu będziemy mogli zobaczyć się w hali z naszymi kibicami. Jako drużyna udowodniliśmy, że potrafimy wygrywać, a naszym celem, co naturalne, jest sięgnięcie po wszystkie możliwe trofea w kolejnym sezonie - powiedział Marchisio na łamach oficjalnej strony klubu.

 

Zobacz także: Z Perugii do Lube! Hitowy transfer na szczycie włoskiej siatkówki stał się faktem.

 

O swoim podopiecznym w samych superlatywach wypowiedział się wiceprezydent klubu, Albino Massaccesi. - To gracz fundamentalny dla naszego zespołu, który jest bardzo związany z naszym społeczeństwem. Andrea posiada bardzo ważną rolę w drużynie nie tylko na parkiecie, ale także w szatni. Jest gwarancją świetnej postawy i kimś ważnym w kontekście budowy zespołu na następny sezon - skwitował.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze