Poranek z Polsatem Sport: Himalaizm, tenis i siatkówka tematami czwartkowego programu

Inne
Poranek z Polsatem Sport: Himalaizm, tenis i siatkówka tematami czwartkowego programu
fot. Polsat Sport
W kolejnym wydaniu porannego programu porozmawiamy m.in. z Klaudią Jans-Ignacik i Andrzejem Bargielem.

W czwartkowym wydaniu Poranka z Polsatem Sport nie zabraknie siatkarskich dyskusji. W programie prowadzonym przez Paulinę Chylewską porozmawiamy o turnieju UTR Pro Match Series kobiet. Przyjrzymy się, jak w tych trudnych czasach pandemii koronawirusa radzą sobie polscy himalaiści. Transmisja od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Choć w świecie siatkówki wszystkie rozgrywki międzynarodowe na ten rok zostały zawieszone, zarówno reprezentacja Polski siatkarzy, jak i siatkarek odbędą przygotowania. 19 zawodników powołanych przez Vitala Heynena, przyjedzie do Spały 1 czerwca, a około 12 lipca rozjedzie się do klubów na przygotowania do sezonu ligowego.


Żeńska, 16-osobowa kadra spotka się 4 czerwca w Szczyrku i z przerwami będzie trenować nawet do końca sierpnia. Dla trenera Jacka Nawrockiego będzie to szansa, by sprawdzić młodsze siatkarki, pretendentki do kadry na mistrzostwa świata w 2022 roku. Na temat powołań do reprezentacji Biało-Czerwonych porozmawiamy z Wojciechem Drzyzgą i Tomaszem Swędrowskim, komentatorami Polsatu Sport. Okiem byłego zawodnika skomentuje je nasz ekspert, Łukasz Kadziewicz.

 

Nie zabraknie także dyskusji o tenisie, który w dobie pandemii koronawirusa powoli budzi się do życia. Dwa tygodnie temu zadebiutował UTR Pro Match Series w męskim wydaniu. W ten weekend rywalizację rozpoczną tenisistki ze Stanów Zjednoczonych Alison Riske, Amanda Anisimova i Danielle Collins oraz Ajla Tomljanović. W związku z tym w studiu posłuchamy eksperta Polsatu Sport Tomasza Lorka, a poprzez łączenie Skype porozmawiamy z tenisistką Klaudią Jans-Ignacik oraz komentatorem Polsatu Sport Dawidem Olejniczakiem.

 

Na sam koniec przyjrzymy się himalaizmowi. Jak radzą sobie miłośnicy gór w dobie pandemii i jak trenują w tych trudnych czasach? Na te i inne pytania odpowie w studiu alpinista Leszek Cichy, a poprzez wideorozmowę Andrzej Bargiel - narciarz wysokogórski, biegacz górski i himalaista.

 

Poranek z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze