ŁKS Commercecon stracił czołową przyjmującą

Siatkówka
ŁKS Commercecon stracił czołową przyjmującą
fot. Cyfrasport
Korabiec trzyma kibiców w niepewności, jej wybór ich zaskoczy

W klubie ŁKS Commercecon Łódź trwa przebudowa drużyny. Kilka z brązowych medalistek mistrzostw Polski z poprzedniego sezonu przedłużyło umowy, do zespołu dołączyła serbska środkowa Ivana Mrdak, ale są też pożegnania. kilka dni temu z ŁKS-em pożegnała się Włoszka Valeria Caracuta, teraz poinformowano o rozstaniu z Anną Korabiec. Czołowa przyjmująca naszej ligi zapowiada, że niebawem zaskoczy kibiców wiadomością o swoim nowym klubie.

Korabiec dołączyła do Łódzkich Wiewiór w 2018 roku razem z Klaudią Alagierską. Wcześniej reprezentowała m.in. Budowlanych Toruń, KS Pałac Bydgoszcz i DPD Legionovię Legionowo. Jednak pierwsze medale w seniorskiej siatkówce przyniosła jej właśnie gra w ŁKS-ie Commercecon. Nic dziwnego, że dwa lata spędzone w Łodzi będzie wspominać bardzo dobrze.

 

- Te dwa sezony, nawet nie patrząc na medale, były dla mnie najlepszymi w karierze seniorskiej - podkreśliła. - Czułam, że rozwinęłam się jako siatkarka. Dodatkowo czerpałam ogromną przyjemność z grania dla takich kibiców. Dzięki temu też te medale będą dla mnie wyjątkowe.

 

Serbska środkowa zagra w ŁKS Commercecon

 

W mistrzowskim sezonie 2018/2019 Korabiec zajęła drugie miejsce w rankingu przyjmujących Ligi Siatkówki Kobiet. W tym roku na 48 sklasyfikowanych zawodniczek uplasowała się na 6. pozycji. Wraz z Krystyną Strasz stanowiły świetny duet, wspaniale uzupełniając się w przyjęciu i obronie.

 

Sezon 2019/2020 był dla zespołu ŁKS-u Commercecon pełen wahań formy, nie zabrakło też zmian personalnych w składzie i sztabie szkoleniowym.

 

- To prawda, to był szalony czas dla całego zespołu. Myślę, że klub wykonał dobre ruchy. Gdyby nie wcześniejsze zakończenie sezonu, myślę, że ta drużyna zaczęła się rozkręcać. Miała szanse na jeszcze lepsze osiągnięcia, niż te zakończone w rundzie zasadniczej - oceniła ostatnie kilka miesięcy.

 

Rozgrywająca #VolleyWrocław odchodzi z klubu po dwóch sezonach

 

Zapytana, czy może zdradzić coś na temat swojej najbliższej przyszłości, Korabiec była bardzo tajemnicza.

 

- Mogę zdradzić tyle, że będzie to zaskoczenie - powiedział siatkarka.

Informacja prasowa, WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze