Nie żyje były piłkarz PSG. Miał 24 lata

Piłka nożna
Nie żyje były piłkarz PSG. Miał 24 lata
fot.
Tragiczne wieści nadeszły z Paryża, gdzie w wieku 24-lat zmarł były piłkarz Paris Saint-Germain oraz reprezentacji Francji do lat 20, Jordan Diakiese.

Tragiczne wieści nadeszły z Paryża, gdzie w wieku 24 lat zmarł były piłkarz Paris Saint-Germain oraz reprezentacji Francji do lat 20, Jordan Diakiese. Przyczyny śmierci młodego zawodnika nie są znane.

Diakiese był zapowiadany jako wielki talent francuskiej piłki, występował w drużynach młodzieżowych Paris Saint-Germain. Rozegrał także kilka spotkań w reprezentacji Trójkolorowych do lat 20. Niestety, w piłce seniorskiej nie odniósł sukcesu, próbując swoich sił zagranicą - w Chorwacji oraz Szwajcarii.

 

W lipcu 2019 roku związał się z szóstoligowym AS Furiani Agliani. To właśnie ten klub poinformował o tragicznej śmierci 24-latka.

 

"Nasz klub jest dziś w żałobie. Z ogromnym i głębokim smutkiem dowiedzieliśmy się o śmierci naszego 24-letniego gracza Jordana Diakiese wczoraj po południu w Paryżu. Przybył do nas w lipcu ubiegłego roku, ten ujmujący chłopak zarówno na boisku, jak i poza nim. Zawsze uśmiechnięty, dość dyskretny, pracowity, Jordan szybko się wpasował do naszego zespołu. Rodzina Furianinca jest bardzo wzruszona tym dramatem. Sztab szkoleniowy, zawodnicy oraz wszyscy pracownicy klubu, kibice są bardzo dotknięci. Nasze pierwsze myśli oczywiście idą w kierunku jego rodziny, przyjaciół i bliskich. Spoczywaj w świętym pokoju Jordan".

 

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie