Nowy bramkarz na treningu Legii

Piłka nożna
Nowy bramkarz na treningu Legii
fot. Cyfrasport
Mateusz Kochalski z trzecioligowych rezerw Legii Warszawa wziął udział w treningu pierwszej drużyny wicemistrzów Polski.

Mateusz Kochalski z trzecioligowych rezerw Legii Warszawa wziął udział w treningu pierwszej drużyny wicemistrzów Polski. Ma to związek z problemami zdrowotnymi Radosława Majeckiego i Radosława Cierzniaka.

Mateusz Kochalski z trzecioligowych rezerw Legii Warszawa wziął udział w treningu pierwszej drużyny wicemistrzów Polski. Decyzja trenera Aleksandara Vukovicia spowodowana jest problemami stołecznych bramkarzy.
 
19-letni bramkarz w tym sezonie był wypożyczony do pierwszoligowego Radomiaka Radom. W Fortuna 1 Lidze wystąpił w 14 spotkaniach. Natomiast w poprzednim sezonie wychowanek BKS-u Lublin zanotował 11 spotkań w II lidze - także w barwach drużyny z Radomia. W Legii występuje od 2015 roku.
 
W tej chwili kontuzjowani są i pierwszy, i drugi golkiper warszawskiego klubu. Radosław Cierzniak narzeka na ból pleców, natomiast Radosław Majecki podczas sparingu na obozie w Warce zderzył się z Williamem Remy i ma kłopoty z mięśniami uda.
 
 
W tabeli PKO BP Ekstraklasy Legia zajmuje pierwsze miejsce.
seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie