Bednarek "wpadł pod kosiarkę". Obrońca reprezentacji Polski jest nie do poznania

Piłka nożna
Bednarek "wpadł pod kosiarkę". Obrońca reprezentacji Polski jest nie do poznania
fot. Cyfrasport
Jan Bednarek w ostatnim czasie bardzo zmienił swój wygląd. Polski obrońca Southampton FC przeszedł niezwykłą metamorfozę.

Jan Bednarek w ostatnim czasie bardzo zmienił swój wygląd. Polski obrońca Southampton FC przeszedł niezwykłą metamorfozę. Nowa fryzura sprawiła, że 24-latek zmienił się wręcz nie do poznania.

Bednarek przez pandemię wywołaną koronawirusem swój ostatni mecz rozegrał 7 marca. Wówczas Southampton FC z Polakiem w składzie uległ przed własną publicznością mającemu mocarne plany Newcastle United (0:1). Wychowanek Sokoła Kleczew przebywał wówczas na boisku przez pełne 90 minut.

 

21-krotny reprezentant Polski podobnie, jak każdy sportowiec przez długi czas był zmuszony trenować w domowym zaciszu. Długa izolacja sprawiła, że były zawodnik Lecha Poznań postanowił zmienić... fryzurę.

 

Zobacz także: Bednarek i jego koledzy z Southampton z niższymi zarobkami

 

Southampton FC zamieścił na Twitterze zdjęcie z opisem "Ktoś miał strzyżenie. Teraz już nikt nie ośmieli się z nim zadzierać" - skwitował żartobliwie klub Polaka.

 

 

Metamorfoza piłkarza wprawiła fanów "Świętych" w osłupienie. Kibice uważają, że wcześniejsza fryzura Bednarka była wręcz idealna, ale 24-latek zdecydował się na odważny krok, goląc głowę na zero. Swoje zdziwienie miłośnicy Southampton FC wyrazili w komentarzach.

 

Mierzący 189 cm wzrostu środkowy obrońca jest ostoją defensywy ekipy z St Mary's Stadium. W tym sezonie etatowy kadrowicz reprezentacji Polski prowadzonej przez Jerzego Brzęczka, rozegrał 32 mecze w drużynie klubowej. Dla "Świętych" Bednarek strzelił jednego gola oraz zanotował taką samą liczbę asyst.

A.J. Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie