Bundesliga: Borussia Moenchengladbach - Bayer Leverkusen. Havertz ośmieszył Sommera

W sobotnim hicie Bundesligi zmierzą się dwie niezwykle ofensywnie grające drużyny. Borussia Moenchengladbach podejmie Bayer Leverkusen. Kto będzie górą w tym starciu? Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

W zeszły weekend rozgrywki Bundesligi zostały wznowione. Zarówno Borussia, jak i Bayer miały powody do świętowania. Ekipa prowadzona przez Marco Rose wygrała na wyjeździe 3:1 z Eintrachtem Frankfurt. Goście pierwszego gola strzelili już w pierwszej minucie, kiedy Alassane Plea pokonał Kevina Trappa. W siódmej minucie było już 2:0 za sprawą trafienia Marcusa Thurama. Trzecią bramkę dla Borussii z rzutu karnego zdobył Ramy Bensebaini, a dla Eintrachtu honorowe trafienie zanotował Andre Silva.

Jeszcze więcej goli - aż pięć - zobaczyli kibice w poniedziałek podczas spotkania Werderu Brema z Bayerem. Do przerwy było 2:1 dla gości. Na dwa trafienia rewelacyjnego Kaia Havertza jednym golem odpowiedział doświadczony Theodor Gebre Selassie. W drugiej połowie strzelali już tylko goście. Najpierw Mitchell Weiser, a później Kerem Demirbay pokonali golkipera Werderu i trzy punkty pojechały do Leverkusen.

W ostatnim meczu między tymi drużynami górą była Borussia, która ograła Bayer na wyjeździe 2:1. Gole dla zwycięskiej drużyny strzelili Oscar Wendt i Thuram. Dla "Aptekarzy" trafił kontuzjowany obecnie Kevin Volland. Jaki rezultat padnie tym razem?

Relacja i wynik na żywo meczu Borussia Moenchengladbach - Bayer Leverkusen od godziny 15:30 na Polsatsport.pl.