Cafe Futbol: Wraca polski futbol!

Piłka nożna

Odmrażanie rozgrywek piłkarskich będzie głównym tematem niedzielnego Cafe Futbol, w którym zagoszczą Marek Chojnacki oraz Paweł Wojtala. Po ponad dwóch miesiącach doczekamy się powrotu futbolu na polskie podwórko. W najbliższym tygodniu wznowione zostaną rozgrywki Totolotek Pucharu Polski, a następnie wróci PKO Ekstraklasa oraz Fortuna 1 Liga. Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Piłka nożna wraca powoli do normalności. 26 maja kibice zobaczą pierwszy od ponad dwóch miesięcy mecz na polskich boiskach. Najpierw wrócą rozgrywki Totolotek Pucharu Polski, następnie PKO Ekstraklasa oraz Fortuna 1 Liga. Inauguracja wstrzymanego sezonu nastąpi w Legnicy, gdzie Miedź podejmie Legię Warszawa. Dzień później Stal Mielec zmierzy się z Lechem Poznań. Spotkania te pokażą sportowe anteny Polsatu.

 

Fortuna 1 Liga: Plan transmisji pięciu pierwszych kolejek po restarcie

 

Futbol w Polsce wraca, ale jedynie na najwyższym szczeblu. Niższe ligi zakończyły rozgrywki, przy okazji doszło do kilku kontrowersyjnych decyzji związanej z ostatecznymi rozstrzygnięciami. W Cafe Futbol zobaczymy również, jak do futbolowej rzeczywistości powracają Czesi. Przyjrzymy się pomysłom na sztuczny doping przy pustych stadionach. Ponadto nasze kamery odwiedziły Mielec i braci Żyro. 

 

Karbownik podpisał kontrakt!

 

Gośćmi Bożydara Iwanowa będą byli piłkarze Paweł Wojtala i Marek Chojnacki. Pierwszy grał m.in. w Lechu Poznań, Legii Warszawa, Hamburgerze SV czy Widzewie Łódź. Obecnie jest prezesem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Drugi przez większość kariery związany był z innym łódzkim klubem, a mianowicie ŁKS-em. Obaj mieli również okazję zagrać w reprezentacji Polski. W Cafe Futbol nie zabraknie również naszych stałych ekspertów Romana Kołtonia oraz Cezarego Kowalskiego. 

 

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze