Pudzianowski: Przygotujcie się na mega grzmoty!

Sporty walki
Pudzianowski: Przygotujcie się na mega grzmoty!
fot. Polsat Sport
Krystian Pudzianowski zawalczy na gali FEN 28.

Brat Mariusza Pudzianowskiego, Krystian, stoczy swoją pierwszą walkę w organizacji FEN. Gala odbędzie się 13 czerwca. - Jestem pewny siebie, więc musicie być przygotowani na mega grzmoty - powiedział.

13 czerwca odbędzie się gala FEN 28. Podczas jej trwania po raz pierwszy w klatce organizacji pojawi się młodszy z braci Pudzianowskich.

- Lubię sportowe wyzwania i cały czas podnoszę sobie poprzeczkę. FEN jest organizacją typowo sportową. Nic złego nie może się wydarzyć. Jestem pewny siebie, więc musicie być przygotowani na mega grzmoty - zapowiedział.

 

Zawodnik przyznał, że zna już nazwisko rywala, lecz nie zdradzi go, dopóki nie ogłosi tego organizacja. - To będzie wisienka na torcie. Uwierzcie mi, że będzie się działo - skomentował.

 

Pudzianowski ma za sobą debiut na scenie MMA. Podczas gali FFF zmierzył się z Radosławem Słodkiewiczem i zapisał na swoim koncie pierwsze zwycięstwo.

 

- Pierwsze walki są trudne, bo nikt nie chce przegrać. Wszystko fajnie się potoczyło, ale Radek dobrze przygotował się do tej walki. Uważam, że daliśmy dobre widowisko, które wszystkim się podobało. Trzeba jednak dać jeszcze lepsze walki, a świat należy do odważnych - powiedział.

 

ZOBACZ: Brat "Pudziana" oficjalnie w czołowej polskiej organizacji MMA!

 

Kontrakt organizacji z zawodnikiem został zawarty na jeden pojedynek. Pudzianowski jest jednak przekonany, że na tym nie skończy się jego współpraca z FEN.

 

- Konktrakt jest podpisany na jeden pojedynek, a później na pewno będziemy was mile zaskakiwać. Ta współpraca potrwa dłużej. Nie wiem, na ile pozwoli mi zdrowie, ale na pewno nie skończy się na jednej walce - ocenił.

 

39-latek zdecydował się iść w ślady swojego brata Mariusza, lecz nie chce być do niego porównywany. - Mariusz jest Mariuszem, a ja jestem sobą. Każdy z nas buduje swoją markę - powiedział. - Pomagamy sobie na treningach. Zostało mało czasu, więc ja jestem już w lekkim treningu, a on jest teraz na roztrenowaniu. Mariusz trenuje u siebie na sali, a ja w Warszawie, więc póki co wspieramy się duchowo - dodał.

 

Pudzianowski sławę zdobył jako piosenkarz. Twórca utworu "Dawaj na ring" i wokalista zespołu "Pudzian Band" został gwiazdą disco polo. Od wielu lat regularnie odwiedza jednak salę treningową. 39-latek szlifuje swoje umiejętności w sportach walki. Efekty pracy na treningach "Pudziana" kibice mogli podziwiać na gali FFF w Zielonej Górze, gdy po raz pierwszy wszedł do klatki.

 

 

Cała rozmowa z Krystianem Pudzianowskim w załączonym materiale wideo.

Michał Bugno, CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze