Zajcew przenosi się do ligi rosyjskiej! Modena wypożyczy swoją gwiazdę

Siatkówka
Zajcew przenosi się do ligi rosyjskiej! Modena wypożyczy swoją gwiazdę
fot. Polsat Sport
Włoskie media informują, że Iwan Zajcew związał się na rok z Kuzbassem Kemerowo.

Po czterech latach rozbratu Iwan Zajcew powróci do ligi rosyjskiej. Jak podaje portal ivolleymagazine.it włoski siatkarz w nadchodzącym sezonie zagra w barwach Kuzbassu Kemerowo. Gwiazdor zostanie wypożyczony do Rosji na jeden rok.

Rozbioru Modeny ciąg dalszy. Zapoczątkował go Bartosz Bednorz, który przeniósł się do Zenita Kazań. Również Matthew Anderson nie zagra w zespole Andrei Gianniego, lecz nie jest jeszcze znany jego nowy pracodawca.

 

Po opuszczeniu zespołu przez tych dwóch zawodników nadszedł czas na gwiazdę równie wielkiego formatu, czyli Zajcewa. Włoch ma wrócić do Rosji, lecz tym razem po to, by reprezentować barwy Kuzbassu Kemerowo. Nie będzie to jednak transfer definitywny, a jedynie roczne wypożyczenie.

 

ZOBACZ: Zenit Kazań rozpoczął treningi. Kiedy dołączy Bednorz?

 

Zdaniem włoskich mediów siatkarz miałby zarobić w Rosji około 600 tysięcy euro. Rosyjscy dziennikarze donoszą, że taka kwota miała usatysfakcjonować zawodnika.

 

Dla Zajcewa nie będą to pierwsze kroki w rosyjskiej Superlidze. Gwiazdor spędził dwa lata w Dinamie Moskwa (2014-2016). Stamtąd przeniósł się do Perugii, gdzie również występował przez dwa sezony. Ostatnim przystankiem przed powrotem do Rosji była Modena.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze