Nowy przyjmujący w drużynie Heynena. "Ma cechy, których szukamy w zawodnikach"

Siatkówka
Nowy przyjmujący w drużynie Heynena. "Ma cechy, których szukamy w zawodnikach"
fot. PAP
Thijs ter Hors w ataku

Od nowego sezonu Sir Safety Perugia otrzyma silne wzmocnienie w postaci holenderskiego przyjmującego Thijs ter Horsa. To będzie jego siódmy sezon we włoskiej Superlidze.

"Witamy Thijs" - napisał klub na Twitterze.

 

 

To już kolejny sezon holenderskiego reprezentanta we włoskiej lidze. Poprzedni rok spędził w Ravennie, w latach 2011-2014 grał dla Werony, a w sezonach 2014-2016 - w barwach Piacenzy. 

 

Zobacz też: Kubańska grupa się powiększa! Nowy atakujący Cucine Lube

 

- Thijs to zawodnik, którego śledziliśmy od dłuższego czasu. Jest graczem, którego trener Vital Heynen mocno chciał sprowadzić do drużyny. Jest wspaniałą osobą i bardzo dobrze pracuje na siłowni. To cechy, których zawsze szukamy w naszych zawodnikach i aspekty, które z pewnością ułatwiły jego przyjazd do Perugii – powiedział dyrektor sportowy zespołu Stefano Recine.

 

Ter Hors wraz z reprezentacją świętował zdobycie złota i brązu ligi europejskiej. Poza tym wywalczył mistrzostwo Korei Południowej.

 

Na początku maja z drużyną Vitala Heynena pożegnało się pięciu siatkarzy: Luciano De Cecco, Marko Podrascanin, Sjoerd Hoogendoorn, Tsimafei Zhukouski i Robert Taht.

AB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze