Poranek z Polsatem Sport: Wraca polska piłka! Pierwsze mecze na naszej antenie!

Inne
Poranek z Polsatem Sport: Wraca polska piłka! Pierwsze mecze na naszej antenie!
fot. Polsat Sport

We wtorek wielki dzień – na boiska, po koronawirusowej przerwie, wraca polska piłka. W Polsacie Sport pokażemy ćwierćfinałowe starcie Pucharu Polski: Miedź– Legia. Dzień później starcie Stal – Lech. M.in. o tych meczach będziemy mówić w poniedziałkowym „Poranku z Polsatem Sport”.

Na powrót piłki czeka cała futbolowa Polska. PKO Ekstraklasa wróci w następny weekend, ale najpierw zobaczymy dwa ciekawie zapowiadające się starcia w ćwierćfinale Totolotek Pucharu Polski. We wtorek Miedź Legnica podejmie warszawską Legię. W środę Stal Mielec będzie walczyć z Lechem Poznań. Oba mecze pokażemy na żywo w Polsacie Sport.

 

Powrót polskiej piłki, a także sytuacja w Bundeslidze, która ma za sobą już dwie kolejki po restarcie, będą najważniejszymi tematami poniedziałkowego „Poranka z Polsatem Sport”. Audycję poprowadzi Krzysztof Wanio. Jego piłkarskimi gośćmi będą Roman Kołtoń, który pojawi się w studio, za pomocą Skype połączymy się z dyrektorem departamentu rozgrywek krajowych PZPN, Łukaszem Wachowskim.

 

Drugim z wiodących tematów Poranka będzie siatkówka. W poniedziałek, do rozpoczęcia pierwszego w tym sezonie zgrupowania kadry siatkarzy w Spale, pozostanie już tylko tydzień. Jak będzie wyglądało to zgrupowanie, co czeka w COS-ie siatkarzy, jakie są szanse na mecze towarzyskie – na te i inne pytania odpowie wiceprezes PZPS Ryszard Czarnecki (będzie gościem w studio).

 

Krzysztof Wanio porozmawia również z przyjmującym reprezentacji Polski – Aleksandrem Śliwką, przed którym wielki bój o wywalczenie biletu na igrzyska w Tokio.


Ze Śliwką połączymy się za pomocą komunikatora wideo, natomiast drugim siatkarskim gościem w studio będzie bohater głośnego transferu do ligi koreańskiej Bartosz Krzysiek. Zapraszamy!

 

Poranek z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

B, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie