#VolleyWrocław wymienia rozgrywające

Siatkówka
#VolleyWrocław wymienia rozgrywające
fot. PAP
Dominika Mras opuszcza #VolleyWrocław.

Do grona zawodniczek, które rozstają się z drużyną #VolleyWrocław, dołączyła druga rozgrywająca – Dominika Mras. Klub ogłosił wcześniej rozstanie z Natalią Gajewską, co oznacza, że w przyszłym sezonie na tej pozycji zobaczymy w ekipie z Wrocławia dwie nowe zawodniczki.

Dla 24-letniej rozgrywającej był to trzeci sezon w LSK. Wcześniej występowała w Atomie Treflu Sopot (2016–17) i ŁKS Commercecon Łódź (2017–18). Zanim trafiła do #VolleyWrocław rozegrała bardzo dobry sezon na pierwszoligowych parkietach – w barwach UNI Opole.

 

#VolleyWrocław przedłużył umowę z podstawową środkową

 

Gdańszczanka dołączyła do składu w minionym sezonie jako druga rozgrywająca, by wspomóc Natalię Gajewską i zadanie wykonała z nawiązką. Na boisku spisywała się na miarę swoich możliwości, o czym najlepiej świadczy fakt, że dwukrotnie odebrała nagrodę dla najlepszej zawodniczki meczu (w spotkaniach domowych z Energą MKS Kalisz i Wisłą Warszawa). Wystąpiła w 55 setach, zaserwowała5 asów i postawiła 3 punktowe bloki. Przede wszystkim jednak dobrze dystrybuowała piłki pomiędzy swoje koleżanki z drużyny.

 

– Moja przygoda z #VolleyWrocław dobiega końca. Bardzo dużo nauczyłam się w tym sezonie i spędziłam tutaj naprawdę fajny czas. Dziękuję kibicom za wspieranie nas w tym sezonie i mam nadzieję, że szybko się zobaczymy ponownie – powiedziała Dominika Mras.

 

Mras jest drugą, obok Natalii Gajewskiej, rozgrywającą, która opuszcza ekipę #VolleyWrocław. Pozycja ta we wrocławskim klubie zostanie więc przebudowana i zagrają na niej dwie nowe siatkarki.

 

Wrocławski klub przedłużył już umowy z przyjmującą Natalią Murek i ze środkową Aleksandrą Gancarz. Na stanowisku pierwszego trenera pozostanie Wojciech Kurczyński.

RM, Polsat Sport, volleywroclaw.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie