Nowa akcja Cracovii. Kibice wyślą piłkarzom wiadomość

Piłka nożna
Nowa akcja Cracovii. Kibice wyślą piłkarzom wiadomość
fot. Cyfrasport
Na oryginalny pomysł wpadli działacze Cracovii.

Na oryginalny pomysł wpadli działacze Cracovii. W związku z faktem, iż z powodu epidemii koronawirusa mecze PKO BP Ekstraklasy będą rozgrywane przy pustych trybunach, krakowianie zdecydowali się umożliwić kibicom wirtualne wsparcie zawodników.

Kluby na całym świecie w rożny sposób radzą sobie z brakiem kibiców na trybunach. FC Seul w 2. kolejce ligi koreańskiej na pustych miejscach posadził ubrane w klubowe koszulki... erotyczne lalki. W Bundeslidze mecz Borussii Moenchengladbach z Bayerem Leverkusen obejrzało prawie 13 tys. kartonowych kibiców z wizerunkami kibiców, którzy je kupili. Natomiast Lechia Gdańsk planuje wypełnić stadion podczas meczu z Arką Gdynia wizerunkami kibiców na płytach PCV.
 
Na równie oryginalny pomysł wpadli szefowie Cracovii. W ramach nowej akcji #PasujePomóc klub umożliwi kibicom posiadającym karnety okazanie wsparcia piłkarzom krakowskiej drużyny. Ci będą mogli nadesłać wiadomości i swoje zdjęcia, które podczas spotkań zostaną wyświetlone na bandach LED i telebimach stadionu przy ul. Józefa Kałuży. Akcja #PasujePomóc rusza już od najbliższego meczu z Jagiellonią Białystok i ma potrwać do końca sezonu. 
 
"Nadesłane materiały powinny mieć charakter wspierający drużynę. W treści prosimy również załączyć informację, jakiego podpisu powinniśmy użyć na bandach LED, np. czy ma to być samo imię, imię i nazwisko, pseudonim czy może inicjały" - czytamy w instrukcji opublikowanej na stronie Cracovii.

 

 

W tabeli PKO BP Ekstraklasy Cracovia zajmuje obecnie trzecie miejsce.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze