Gwilia: Ostatnie minuty meczu z Miedzią były bardzo trudne

Piłka nożna
Gwilia: Ostatnie minuty meczu z Miedzią były bardzo trudne
fot. Cyfrasport
Walerian Gwilia otworzył wynik meczu z Miedzią kapitalnym golem.

- Nie można stracić wszystkiego w dwa miesiące. Gra była dziś bardzo dobra, ale dostaliśmy czerwoną kartkę i ostatnie minuty były trudne. Choć powinniśmy wygrać wyżej - powiedział Walerian Gwilia, strzelec gola dla Legii Warszawa w spotkaniu 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski z Miedzią Legnica (2:1).

Szymon Rojek: Dwa dni temu miałeś urodziny, dziś jest święto narodowe Gruzji. Uczciłeś to piękną bramką, choć było więcej okazji.

 

Walerian Gwilia: Tak, mogło być więcej bramek. Ale najważniejsze jest to, że wygraliśmy, awansowaliśmy i idziemy dalej. To dla mnie najważniejsze.

 

W marcu byłeś zawodnikiem rezerwowym, a teraz wyszedłeś w podstawowym składzie. To efekt twojej pracy?

 

Nie wiem czego to efekt. O tym decydują trenerzy. Ja będę ciężko pracował. Kiedy przyszedłem do Legii to grałem we wszystkich meczach, ale później nadeszła kontuzja i nie grałem. Teraz wróciłem do składu i będę walczył, aby występować regularnie i pomóc drużynie.

 

Skrót meczu Miedź Legnica - Legia Warszawa (WIDEO)

 

Dziś po Legii nie było widać dwóch miesięcy przerwy. Obawialiście się, że może to wyglądać gorzej?

 

W tym czasie, kiedy byliśmy w domu, ciężko pracowaliśmy. Najpierw indywidualnie, a później razem. Nie można stracić wszystkiego w dwa miesiące. Nasza gra była dziś bardzo dobra, ale dostaliśmy czerwoną kartkę i ostatnie minuty były trudne. Ale myślę, że powinniśmy wygrać 3:0 lub 4:0.

Szymon Rojek, seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie