Totolotek Puchar Polski: Miedź Legnica - Legia Warszawa 1:2. Skrót meczu

Trzy gole i czerwona kartka w pierwszym meczu po przerwie spowodowanej pandemią.

W pierwszym zaległym ćwierćfinale Totolotek Pucharu Polski Legia Warszawa pokonała Miedź Legnicę 2:1. Do 80. minuty to goście dyktowali warunki, jednak po czerwonej kartce dla Igora Lewczuka dali sobie strzelić gola kontaktowego i zafundowali swoim kibicom dodatkowe nerwy. Nie mniej, emocji nie brakowało i na pierwszy polski mecz piłkarski po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa z pewnością nie możemy narzekać.

Miedź Legnica - Legia Warszawa 1:2 (0:1)
Bramki: Paweł Zieliński 88' - Walerian Gwilia 17', Mateusz Cholewiak 49'.

Miedź: Łukasz Załuska - Marcin Pietrowski, Nemanja Mijušković, Adam Chrzanowski, Paweł Zieliński - Jakub Łukowski, Josip Šoljić, Marquitos, Omar Santana (83' Dawid Kort), Joan Román (58' Wojciech Łobodziński) - 27. Patryk Makuch (65' Maciej Śliwa).

Legia: Wojciech Muzyk - Marko Vešović (75' Artur Jędrzejczyk), Igor Lewczuk, Mateusz Wieteska, Michał Karbownik - Paweł Wszołek, Domagoj Antolić, Bartosz Slisz, Walerian Gwilia (78' Luquinhas), Mateusz Cholewiak (83' William Rémy) - José Kanté.

Żółte kartki: Marquitos, Šoljić.

Czerwona kartka: Igor Lewczuk (80. minuta, Legia, za brutalny faul).

Sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).