Aluzja Wlazłego! Słynny siatkarz zdradził, w jakim klubie zagra?

Siatkówka
Aluzja Wlazłego! Słynny siatkarz zdradził, w jakim klubie zagra?
fot. Cyfrasport
Gdzie w przyszłym sezonie zagra Mariusz Wlazły?

Niewinna emotka czy... nawiązanie do klubu, którego barwy ma reprezentować w przyszłym sezonie? Czy Mariusz Wlazły, doklejając głowę lwa do zdjęcia, zasugerował nieśmiało kibicom, w jakim klubie zagra w najbliższej przyszłości?

Nieoficjalnie mówi się, że Wlazły doszedł już do porozumienia z włodarzami Trefla Gdańsk. O tym, że zagra w tym klubie, mówiło się właściwie już od momentu, gdy w marcu słynny atakujący na antenie Polsatu Sport wyznał, że po 17 latach opuszcza PGE Skrę Bełchatów.

 

Wlazły: Odchodzę z PGE Skry!

 

Trenerem gdańskiej drużyny jest jego dawny boiskowy kolega – Michał Winiarski. W związku z pandemią koronawirusa budżet klubu został jednak chwilowo zamrożony i w Treflu nie ogłaszano nowych transferów.

 

– Nie będę udawał, że rozmów nie było, bo były. Być może znów będziemy z Mariuszem razem pracowali – przyznał w maju szkoleniowiec Trefla.

 

 

 

– Jeśli sytuacja się rozwiąże, to poinformuję o tym za pośrednictwem mojego nowego klubu oraz w swych mediach społecznościowych, a być może również na antenie Telewizji Polsat – zapewniał Wlazły.

 

Czy ta niewinna emotka oznacza, że wkrótce informacja o przenosinach słynnego atakującego do Trefla znajdzie potwierdzenie, a Wlazły zasili ekipę "gdańskich lwów"?

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze