Krystian Pudzianowski gościem Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Krystian Pudzianowski gościem Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Transmisja Koloseum w czwartek od godziny 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

W kolejnym odcinku „Koloseum” kibicom między innymi przybliżone zostaną sylwetki zawodników gali Babilon MMA 13. Gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Patrycji Zahorskiej będą Krystian Pudzianowski i Tomasz Marciniak.

W programie wezmą udział bohaterowie piątkowej gali Babilon MMA 13. Po trzymiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa kibice znów będą mogli oglądać pojedynki na najwyższym poziomie w mieszanych sztukach walki. Wydarzenie organizacji Babilon Promotion odbędzie się bez udziału publiczności i będzie to pierwsza gala sportów walki w Polsce po zamrożeniu imprez sportowych.

 

ZOBACZ TEŻ: Babilon MMA 13: Karta walk


O swoim debiucie podczas FEN 28 opowie Krystian Pudzianowski (1-0, 1 KO). Kibicom zaprezentowane zostanie kolejne zestawienie zawodników gali, podczas której odbędą się dwa pojedynki mistrzowskie.


Poruszony zostanie także temat ewentualnej walki Jona Jonesa (26-1-1NC, 10 KO, 6 SUB) z Francisem NGannou (15-3, 11 KO, 4 SUB). Za pomocą połączenia wideo obecni w studiu będą także współwłaściciel KSW Martin Lewandowski i zawodnik UFC Oskar Piechota (11-3-1, 5 KO, 5 SUB).

 

ZOBACZ TEŻ: KSW wraca 11 lipca! Hitowe zestawienia w walkach wieczoru


Pytania do gości mogą zadawać nasi widzowie. Po pierwsze za pośrednictwem Instagrama - należy nagrać pytania, wrzucić na Instastory i oznaczyć Polsatsport.pl. Po drugie pod #KOLOSEUM na Twitterze w czasie programu.


Transmisja Koloseum w czwartek od godziny 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

KL, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze