Niespodzianka w Bełchatowie. Trener odchodzi

Piłka nożna
Niespodzianka w Bełchatowie. Trener odchodzi
Fot. Cyfrasport
Niespodzianka w Bełchatowie. Trener odchodzi

W czwartek Artur Derbin przestał pełnić funkcję trenera pierwszej drużyny GKS Bełchatów. Umowa szkoleniowca została rozwiązana za porozumieniem stron.

Po dwóch latach pracy na stanowisku trenera pierwszej drużyny Artur Derbin odchodzi z GKS Bełchatów. Umowa szkoleniowca została rozwiązana za porozumieniem stron. W środę Derbin poprowadził ostatni trening i pożegnał się z drużyną, dzień później klub oficjalnie poinformował o jego odejściu.

 

43-letni szkoleniowiec pracował w Bełchatowie od 10 kwietnia 2018 roku. We wrześniu 2019 r. przedłużył o rok obowiązujący kontrakt. Umowa Derbina miała obowiązywać co najmniej do końca sezonu 2020/21.

 

"Fantastyczni ludzie, znakomita atmosfera, wielkie emocje, porażki i sukcesy jak awans do Fortuna 1 Liga to niesamowity bagaż doświadczeń, który powoduje, że ten czas w GKS Bełchatów będę bardzo miło wspominał" - napisał w swoim pożegnaniu 43-latek.


 

Wcześniej Derbin pracował w Zagłębiu Sosnowiec i Chojniczance Chojnice. Był także tymczasowym trenerem Stomilu Olsztyn.

 

W najbliższych dniach zespół będzie przygotowywany przez asystentów Derbina: Kacpra Jędrychowskiego, Patryka Rachwała oraz Sebastiana Łukiewicza.

 

W tabeli Fortuna 1 Ligi Bełchatów zajmuje obecnie piętnaste miejsce.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze