Poranek z Polsatem Sport: Powrót Fortuna 1 Ligi i otwieranie basenów

Piłka nożna
Poranek z Polsatem Sport: Powrót Fortuna 1 Ligi i otwieranie basenów
fot. PAP
Przed nami ostatni majowy program "Poranek z Polsatem Sport"

W najbliższym programie "Poranek z Polsatem Sport" porozmawiamy o zbliżającym się wielkimi krokami powrocie Fortuna 1 Ligi. Będzie również o piątkowej gali Babilon MMA 13 oraz otwieraniu basenów. Transmisja od 07:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Fortuna 1 Liga wznawia rozgrywki już we wtorek 2 czerwca. Pierwszego dnia zobaczymy aż pięć spotkań, z których dwa pokażemy w Polsacie Sport, a trzy pojawią się w serwisie internetowym IPLA. W środę i czwartek dokończenie kolejki, a pozostałe mecze pokażemy na sportowych antenach Polsatu.

 

Fortuna 1 Liga: Plan transmisji pięciu pierwszych kolejek po restarcie

 

Gościem ostatniego majowego "Poranka z Polsatem Sport" będzie między innymi prezes Fortuna 1 Ligi Marcin Janicki, który opowie o przygotowaniach do restartu ligi. W studiu zasiądzie nasz stały ekspert Tomasz Łapiński, a w programie połączymy się również z przedstawicielami klubów - Jarosławem Klauzo z Chojniczanki oraz Wojciechem Kowalewskim ze Stomilu Olsztyn.

 

W drugiej części porannego programu mowa będzie o otwieraniu basenów. Przed kilkudziesięcioma godzinami rząd poinformował, że na pływalnie będzie można wrócić już w sobotę 6 czerwca. Jak na tę decyzję zapatrują się wybitni pływacy - Otylia Jędrzejczak oraz Radosław Kawęcki?

 

Już w piątek 29 maja odbędzie się pierwsza gala sportów walki w Polsce od czasów wybuchu pandemii koronawirusa - Babilon MMA 13. Podobnie jak w przypadku organizowanych niedawno gal UFC, wydarzenie organizacji Babilon Promotion odbędzie się bez udziału publiczności. W "Poranku z Polsatem Sport" połączymy się z Arturem Łukaszewskim, który opowie o przygotowaniach do gali.

 

Początek programu w czwartek o godz. 7:00 w Polsacie Sport.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze