Tyson wdał się w bójkę na Florydzie (WIDEO)

Sporty walki
Tyson wdał się w bójkę na Florydzie (WIDEO)
fot. YouTube
Mike Tyson ogłosił ostatnio, że po 15-letniej przerwie zamierza powrócić na ring.

Mike Tyson ogłosił ostatnio, że po 15-letniej przerwie zamierza powrócić na ring. Na bokserskie popisy dawnej gwiazdy musimy jeszcze poczekać, tymczasem zrobił on show podczas gali wrestlingu AEW Dynamite w Jacksonville na Florydzie.

Tyson w środę był gościem na gali AEW Dynamite. Pojawił się na moment w ringu, gdzie miała miejsce przepychanka z gwiazdą wrestlingu Chrisem Jericho.

 

W trakcie gali kanadyjski wrestler zażyczył sobie głowy Mike'a Tysona na talerzu. Niedługo po tym legendarny pięściarz pojawił się w ringu w otoczeniu m.in. gwiazd MMA Vitora Belforta i Henry'ego Cejudo. Jericho zażądał od Tysona przeprosin za pamiętną walkę sprzed 10 lat. Wówczas, w jednym z odcinków WWE Raw, obaj panowie walczyli razem przeciwko Shawnowi Michaelsowi i Triple H-owi. W trakcie tego starcia Tyson zwrócił się przeciwko swojemu partnerowi, znokautował go i doprowadził do zwycięstwa rywali.

 

Triumfalny powrót Tysona: mit czy rzeczywistość?

 

Podczas gali w Jacksonville Jericho sprowokował Tysona i doszło wyreżyserowanej przepychanki w ringu. Bokser rozerwał swoją koszulkę, odepchnął Jericho, co rozpoczęło sporą awanturę.

 

 

Wciąż nie wiadomo, kto będzie pierwszym rywalem Tysona po powrocie na ring. 53-letni bokser pieniądze zarobione na tej walce zamierza przekazać na cele charytatywne.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze