Babilon MMA 13: Brutalny nokaut Rajewskiego! Przeciwnik zniesiony na noszach (WIDEO)

Sporty walki
Babilon MMA 13: Brutalny nokaut Rajewskiego! Przeciwnik zniesiony na noszach (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Sebastian Rajewski znokautował Mariusza Mazura.

Sebastian Rajewski (8-5-0) nie pozostawił wątpliwości, kto był lepszy w pojedynku z Mariuszem Mazurem (5-2-0). Na gali Babilon MMA 13 28-latek powalił na ziemię rywala wysokim kopnięciem, przez co sędzia musiał zakończyć pojedynek w drugiej rundzie.

Od początku walki Mazur uciekał od stójkowego pojedynku, starając się sprowadzić rywala do parteru. Płocczanin jednak przetrzymał pierwszą rundę na macie, czekając na swoje szanse pozycji stojącej. Już w drugiej rundzie miał szansę, by pokazać swoje umiejętności na tej płaszczyźnie.

 

W drugiej rundzie Rajewski był zdecydowanie lepszy. Umiejętnie unikał sprowadzeń do parteru rywala, a sam licznymi uderzeniami na twarz obijał przeciwnika. Pojedyncze ciosy chwiały Mazurem, ale dopiero wysokie kopnięcie na głowę dokończyło dzieło. Z rozbiegu 28-latek wystosował potężne uderzenie nogą, które nie dało szans rywalowi.

 

Po walce Mazur potrzebował opieki medycznej. W klatce pojawili się ratownicy medyczni, którzy znieśli zawodnika na noszach do dalszej obserwacji. Przy ogłoszeniu werdyktu obecny był tylko Rajewski.

 

To kolejny efektowny nokaut Rajewskiego. Jak powiedzieli komentatorzy gali Babilon MMA 13, to zakończenie walki śmiało może kandydować do nokautu roku w Polsce. 28-latek przyznał po pojedynku, że planował taki finisz walki.

 

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie