PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin. Relacja i wynik na żywo

W drugim meczu 27. Kolejki PKO BP Ekstraklasy Pogoń Szczecin podejmie Zagłębie Lubin. Podopieczni Kosta Runjaica będą faworytami starcia w Szczecinie, jednak po tak długiej przerwie forma drużyn jest niewiadomą. Relacja i wynik na żywo od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

Po ponad dwumiesięcznej przerwie wracają ekstraklasowe zespoły w walce o założone cele. Tuż przed zawieszeniem rozgrywek Pogoń spisywała się poniżej oczekiwań, zdobywając zaledwie trzy punkty w pięciu meczach. Mimo takiej dyspozycji wciąż znajdują się w grupie mistrzowskiej ze stratą dziesięciu punktów do liderującej Legii.

W obozie „Miedziowych” wszyscy liczą na lepszą pozycję w tabeli. Obecnie Zagłębię znajduje się na jedenastym miejscu ze stratą czterech punktów do grupy mistrzowskiej. Wygrana z Pogonią znacznie, by ich przybliżyła do wydostania się z dołu tabeli. Muszą jednak liczyć na potknięcia rywali, ponieważ podziału rozgrywek zostały zaledwie cztery kolejki.

Obie drużyny narzekają na kilka urazów. W zespole „Portowców” nie zagrają Kozłowski, Łasicki oraz Spiridonović. Natomiast w ekipie Martina Seveli nie zobaczymy Bogacza, Mazka oraz Oko. Mecz poprowadzi Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

Relacja i wynik na żywo z meczu Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.