ŁKS Łódź - Górnik Zabrze. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W 27. kolejce Ekstraklasy dojdzie do meczu, który będzie miał niebagatelny wpływ na sytuację w dolnej części tabeli. ŁKS Łódź podejmie Górnik Zabrze i aby włączyć się do walki o utrzymanie, musi to spotkanie wygrać. Relacja i wynik na żywo z meczu ŁKS Łódź - Górnik Zabrze od 15:00.

W trakcie przerwy spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa w Łodzi działo się sporo. Z pracą w ŁKS-ie pożegnał się Kazimierz Moskal, którego na stanowisku trenera zastąpił Wojciech Stawowy. Zadanie postawione przed nowym szkoleniowcem jest trudne, ale jak najbardziej wykonalne - ma utrzymać zespół na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Przed 27. kolejką ostatni w tabeli ŁKS traci do bezpiecznego 13. miejsca aż 11 punktów.

 

7 oczek nad czternastą Koroną Kielce znajduje się z kolei Górnik Zabrze, czyli sobotni rywal łodzian. Podopieczni Marcina Brosza będą musieli radzić sobie do końca sezonu bez Łukasza Wolsztyńskiego, który doznał poważnej kontuzji kolana. Ciężar strzelania goli spoczywać będzie oczywiście na Igorze Angulo, który w tym sezonie zdobył w lidze 11 bramek.

 

Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, ale na trybunach pojawią się kartonowi kibice. To inicjatywa ŁKS-u, który wzoruje się na akcjach znanych z niemieckich stadionów.

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze