Legia straci obrońcę? Pytali o niego Anglicy

Piłka nożna
Legia straci obrońcę? Pytali o niego Anglicy
fot. Cyfrasport
Mateusz Wieteska znalazł się na celowniku Middlesbrough.

Chociaż ostatnie tygodnie to liczne spekulacje transferowe związane z odejściem Michała Karbownika, zainteresowanie budzi także inny obrońca Legii Warszawa. Mateusz Wieteska znalazł się na celowniku Middlesbrough. Anglicy pytali o 23-latka selekcjonera reprezentacji U-21 Czesława Michniewicza.

W bieżącym sezonie Wieteska wywalczył sobie regularne występy w wyjściowej jedenastce Legii. Nic więc dziwnego, że obrońcą wicemistrzów Polski interesują się zagraniczne kluby. O zainteresowaniu Middlesbrough powiedział Czesław Michniewicz w "Magazynie Sportowym" "Przeglądu Sportowego".

- Dzwonili do mnie i mojego asystenta i pytali o Wieteskę. Dobrze go rozpracowali. Pytali o różne rzeczy. Chcieli poznać jego cechy charakteru, czy robi problemy i czy jest zaangażowany. Próbowali się dowiedzieć, jakim jest typem człowieka - powiedział selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21.

Michniewicz zdradził również, że dostawał telefony z włoskich klubów. Drużyny z Italii były z kolei zainteresowane zawodnikami Kolejorza.

Wieteska to wychowanek Legii, choć w międzyczasie odszedł do Górnika Zabrze, po czym wrócił do Warszawy w 2018 roku. W bieżącym sezonie zagrał w 20 ligowych meczach, strzelając jednego gola.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze