Totolotek Puchar Polski: Znamy datę oraz miejsce rozegrania finału!

Piłka nożna
Totolotek Puchar Polski: Znamy datę oraz miejsce rozegrania finału!
fot. Cyfrasport
Tegoroczny finał Totolotek Pucharu Polski odbędzie się w Lublinie.

Wszystko już wiemy! Tegoroczny finał Totolotek Pucharu Polski odbędzie się 24 lipca na Arenie Lublin o godz. 20:00. Taką informację za pośrednictwem Twittera podał prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

Wszyscy czekaliśmy na oficjalną informację dotyczącą daty oraz miejsca rozegrania tegorocznego krajowego pucharu. Z powodu pandemii koronawirusa finał Totolotek Pucharu Polski nie mógł zostać rozegrany tradycyjnie 2 maja na PGE Stadionie Narodowym, a całe zmagania zostały zawieszone. Niedawno piłkarze wrócili do gry, ale wciąż znakiem zapytania pozostawała wiadomość o obiekcie zastępczym do przeprowadzenia spotkania finałowego. Mówiono o kameralnym stadionie ze względu na brak możliwości wejścia kibiców z powodu wciąż panującej restrykcji dotyczącej imprez masowych.

 

Zobacz także: Łapiński o ćwierćfinałach Totolotek Pucharu Polski: Po piłkarzach widać było, że tęsknili za grą

 

Zbigniew Boniek rozwiał jednak wszelakie wątpliwości. "24.07 2020 Arena Lublin godz. 20:00 Finał PP" napisał prezes PZPN na Twitterze.

 

 

Arena Lublin to obiekt, na którym swoje mecze rozgrywa drugoligowy Motor. Stadion może pomieścić 15 500 kibiców.

 

Na 8 lipca zaplanowane zostały półfinały Totolotek Pucharu Polski. Zmierzą się w nich Cracovia z Legią Warszawa oraz Lech Poznań z Lechią Gdańsk.

 

 

 

W załączonych materiałach wideo skróty ćwierćfinałowych meczów Totolotek Pucharu Polski pomiędzy PGE Stalą Mielec i Lechem Poznań oraz Miedzią Legnica z Legią Warszawa.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze