Fortuna 1 Liga: GKS 1962 Jastrzębie - Warta Poznań. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Wielkie emcoje czekają nas w środowy wieczór w Fortuna 1 Lidze. W ramach 23. kolejki GKS 1962 Jastrzębie zagra z Wartą Poznań. Dla obu zespołów będzie liczyć się tylko zwycięstwo. Relacja i wynik meczu na Polsatsport.pl

Piłkarze Jastrzębia do meczu z Wartą podejdą w słabych humorach. Gospodarze nie otrzymali licencji na grę w Ekstraklasie. Mimo tego, po dwunastu tygodniach rozbratu z piłką będą chcieli pokazać swoją wyższość nad gośćmi z Poznania. Na tę chwilę, zespół prowadzony przez Jarosława Skrobacza zajmuje piąte miejsce w tabeli, ze stratą dziewięciu punktów do bezpośrednich rywali.

 

"Zieloni" do Jastrzębia-Zdroju przyjadą w roli faworyta. Poznaniacy, w przeciwieństwie do gospodarzy otrzymali prawo do gry na najwyższym szczeblu rozgrywek. Jeśli chcą znaleźć się w Ekstraklasie, powinni wrócić do stylu, jaki prezentowali przed zawieszeniem rozgrywek.

 

Iwanow: Dlaczego to Podbeskidzie i Miedź powinny wrócić do Ekstraklasy?

 

- Gra ofensywna była naszą wizytówką. Czy się to zmieni? Dużo uzależnione od tego, jakie warunki postawi przeciwnik, ale nie będziemy odchodzili od tego, co dawało nam punkty i cieszyło oko tych, którzy nas oglądali. Chcemy nadal utrzymywać się przy piłce i nękać rywali prostopadłymi podaniami - przyznał trener Warty Piotr Tworek.

 

Pierwszy mecz pomiędzy obiema drużynami zakończył się remisem. W stolicy Wielkopolski było 1:1. Czy tym razem jeden z zespołów przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

 

Relacja i wynik meczu GKS 1962 Jastrzębie - Warta Poznań od 18:00 na Polsatsport.pl

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze