Lider Stomilu zostaje. Nowa umowa Lecha

Piłka nożna
Lider Stomilu zostaje. Nowa umowa Lecha
fot. Cyfrasport

To świetna wiadomość dla kibiców „Dumy Warmii”. Grzegorz Lech podpisał nowy kontrakt ze Stomilem Olsztyn. Umowa jednego z najbardziej doświadczonych zawodników klubu Fortuna 1 Ligi będzie obowiązywać do końca czerwca 2021 roku.

To znakomita wiadomość dla kibiców Stomilu Olsztyn. Klub z Warmii i Mazur poinformował, że Grzegorz Lech podpisał nowy kontrakt. Umowa 37-letniego pomocnika będzie obowiązywać do końca czerwca 2021 roku. Ostatnia umowa Lecha dobiegała końca w czerwcu tego roku. Zgodnie z nowym porozumieniem Lech ma nie tylko występować w zespole Piotra Zajączkowskiego, ale także pomagać Akademii Sportu Stomilu.

 

"Cieszę się, że przez kolejny rok będę mógł przywdziewać koszulkę „Dumy Warmii”. Priorytetem jest jak najlepiej grać. Zdajemy sobie sprawę, że starsi zawodnicy mają wpływ na szatnię oraz wizerunek klubu" – powiedział Lech. 

 

 

Lider olsztyńskiego zespołu ma na koncie ponad 300 występów w tej drużynie. W Stomilu zadebiutował 21 kwietnia 2001 roku. Łącznie przy Piłsudskiego Lech spędził 17 sezonów. Występował także w Dolcanie Ząbki, Koronie Kielce i Arce Gdynia. W Ekstraklasie zanotował 55 meczów.  

 

Serwis Transfermarkt.de wycenia Lecha na niecałe 100 tys. euro. 

 

W tabeli Fortuna 1 Ligi Stomil zajmuje obecnie jedenaste miejsce.  

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie