Poranek z Polsatem Sport: Fortuna 1 Liga wróciła!

Inne
Poranek z Polsatem Sport: Fortuna 1 Liga wróciła!
Fot. Polsat Sport

Wróciła Fortuna 1 Liga! Po długiej przerwie mogliśmy w końcu zobaczyć zmagania piłkarzy na pierwszoligowych boiskach. Trwa także zgrupowanie siatkarzy reprezentacji Polski w Spale. Między innymi te wydarzenia będą wiodącymi tematami programu "Poranek z Polsatem Sport". Transmisja od 7.00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Po wielu tygodniach oczekiwania w końcu mogliśmy obejrzeć mecze Fortuna 1 Ligi. W ostatniej serii spotkań GKS 1962 Jastrzębie Zdrój przegrał na swoim stadionie 1:2 z Wartą Poznań. Drugi środowy gospodarz, Olimpia Grudziądz, także uległa gościom, także przegrywając 1:2. Tym razem lepsze okazało się walczące o awans do PKO BP Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko Biała. Po tych dwóch spotkaniach na czele Fortuna 1 Ligi znajdują się właśnie Podbeskidzie i Warta.

 

W Spale trwa natomiast zgrupowanie siatkarskiej reprezentacji Polski. W środę zawodnicy odbyli pierwszy trening w hali. Tego dnia siatkarze mieli także okazję sprawdzić się w grze na piasku. Wcześniej, w poniedziałek, 19 kadrowiczów przeszło badania na obecność koronawirusa, a dzień później, gdy okazało się, że wyniki testów są negatywne, odbyli zajęcia na siłowni. Teraz w końcu reprezentanci wrócili na parkiet. 

 

Między innymi te wydarzenia będą wiodącymi tematami programu "Poranek z Polsatem Sport". Gospodarzem programu będzie Przemysław Iwańczyk. 

 

Początek programu we wtorek o godz. 7.00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie