Śliwka: Waga poszła w dół

Siatkówka
Śliwka: Waga poszła w dół
fot. Polska Siatkówka

Przyjmujący Aleksander Śliwka, jeden z uczestników zgrupowania siatkarzy w Spale przyznał, że atmosfera w ośrodku jest "doskonała". - Powrót był jak najbardziej pożądany - zapewnił.

Polska Siatkówka: Pierwszy dzień prawdziwej siatkówki po przerwie. Jak to zniosłeś? Jakie wrażenia?

 

Aleksander Śliwka: Bardzo pozytywne, jestem bardzo zadowolony. Świetnie się zobaczyć z chłopakami i sztabem po takim czasie. Mamy doskonałą atmosferę, więc powrót był jak najbardziej pożądany przez wszystkich. Jeżeli chodzi o siatkówkę, to oczywiście nie mieliśmy możliwości przez ostatnie dwa miesiące, aby być w regularnym treningu i dlatego zaczynamy tutaj bardzo delikatnie od siatkówki plażowej. Zaczynamy tak, aby nie nabawić się kontuzji, ale tak jak mówiłem wcześniej  - w świetnej atmosferze i oby tak dalej.

 

Wyglądasz na mocno wysportowanego. Powiedz, jak wygląda sytuacja z Twoją wagą.

 

Waga poszła w dół [śmiech]. Mięśnie trochę spadły. Miałem możliwość treningu siłowego w domu u mojej dziewczyny Jagody, dzięki jej bratu, który miał sprzęt. Jestem w niezłej formie i nie jest to wejście z marszu. Jest to wejście po delikatnym przygotowaniu, także nie boję się, że mnie jakoś mocno zakwasi po treningach.

 

I dzisiejszy akcent na plaży. Tak jak mówisz, przenosisz pracę z domu na boisko. No bo w domu masz zawodową siatkarkę plażową.

 

Tak, gdy mieliśmy możliwość wyjścia i grania na zewnątrz, na boiskach plażowych, to z tego korzystaliśmy. Mieliśmy okazję, aby razem porządnie potrenować.

 

Całość w załączonym materiale wideo.

 

 

AB, Polsat Sport, Polska Siatkówka
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie