Bohaterowie gali FEN 28 gośćmi Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Bohaterowie gali FEN 28 gośćmi Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Rafał Kijańczuk i Marcin Wójcik będą gośćmi magazynu Koloseum.

W kolejnym odcinku magazynu poświęconego sportom walki pt. "Koloseum", kibicom zostaną między innymi przybliżone sylwetki zawodników gali FEN 28. Gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Patrycji Zahorskiej będą Rafał Kijańczuk i Marcin Wójcik. Transmisja magazynu "Koloseum" w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W programie wezmą udział bohaterowie gali FEN 28, która odbędzie się już w przyszłą sobotę 13 czerwca. Po gali Babilon MMA 13, którą kibice śledzili z zaciekawieniem po trzymiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, fani znów będą mogli oglądać pojedynki na najwyższym poziomie w mieszanych sztukach walki.

 
Wydarzenie organizowane przez Fight Exclusive Night, podobnie jak gala organizacji Babilon Promotion odbędzie się bez udziału publiczności. Będzie to druga gala sportów walki po zamrożeniu imprez sportowych.
 
Czołowi polscy zawodnicy wagi półciężkiej reprezentujący FEN - Kijańczuk oraz Wójcik pojawią się w "Koloseum". W naszym studiu po raz pierwszy staną twarzą w twarz. W programie połączymy się także z ekspertami, a także zawodnikami MMA. 
 
Ponadto miłośnicy Ultimate Fighting Championship znajdą również coś dla siebie. Nie zabraknie wypowiedzi uczestników gali UFC 250. Wrócimy też do gali Babilon MMA 13 i poznamy opinie uczestników na temat walk w warunkach studyjnych.
 
Pytania do gości mogą zadawać nasi widzowie. Po pierwsze za pośrednictwem Instagrama - należy nagrać pytania, wrzucić na Instastory i oznaczyć Polsatsport.pl. Po drugie pod #KOLOSEUM na Twitterze w czasie programu.
 
Transmisja magazynu "Koloseum" od godziny 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.
A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie